O firmie

Informacje o firmie

BioOleo Cosmetics to najwyższej jakości produkty naturalne oraz wyselekcjonowane surowce kosmetyczne  sprowadzane z Maroka, Hiszpanii i Francji. Jesteśmy firmą stworzoną z pasji i miłości do naturalnych produktów. Propagujemy ideę czerpania ze skarbów natury tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy markę dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą dawać swojemu ciału to, co najlepsze. Dzięki produktom BioOleo Cosmetics, które regenerują, odżywiają i detoksykują ciało, sprawiając że czujemy się młodsi, pełni sił do życia, bardziej zadbani i odprężeni, dajemy innym radość i pozytywne nastawienie. To z kolei pozwala tworzyć lepsze relacje zarówno z bliskimi jak i w życiu zawodowym. Aby pomóc w osiąganiu tego wspaniałego efektu, przekazujemy to, czym Natura od wieków nas wspomaga.

Nasze oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich niezwykłe właściwości. Dzięki czemu mają one niepowtarzalny aromat, konsystencję i działanie. Każdy olej wzbogacony jest o składniki aktywne, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji. Wszystkie produkty spełniają surowe normy mikrobiologiczne i dermatologiczne (baza CPNP). Kosmetyki zarejestrowane są również w farmaceutycznej Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia.

 Naszą misją jest również poszukiwanie coraz ciekawszych rozwiązań aplikacji, szczególnie dla delikatnej skóry twarzy.  Dlatego, jako pierwsi i jedyni w Polsce, oddaliśmy w Państwa ręce System ROLL-ON Triple i Single dla olejów. Inspiruje nas natura i nasi Klienci, dlatego nadal poszukujemy naturalnych składników, które przywracają młodość i nie posiadają żadnego aspektu chemicznego.

Wspólną cechą ludzi tworzących BioOleo Cosmetics jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zachęcamy również by Państwo tworzyli z nami markę, która tworzy nową przyszłość młodości prosto z natury.

 

 

 

 

 

 

 

BioOleo Cosmetics – by wyszukiwać z natury to, co najlepsze.

      Produkty BioOleo Cosmetics dostępne są w liniach:

    - BioOleo Natural - kosmetyki naturalne, hipoalergiczne

    - BioOleo Premium - kosmetyki wzbogacone o kompozycje zapachowe

    - BioOleo Gold - kosmetyki wzbogacone o pigment złota

     Certyfikaty:

  • EcoCert – surowce pochodzą z monitorowanych upraw biologicznych (wybrane produkty w opisie)
  • Natural – oleje nie zawierają PEG’ów, konserwantów 
  • GMO Free – oleje wolne od składników modyfikowanych genetycznie,
  • Organic Certified – składniki organiczne są certyfikowane, uprawa takich roślin jest pod ścisłą kontrolą,
  • Not Tested On Animals – produkty nie były testowane na zwierzętach,
  • Oleje i masła (tylko z serii BioOleo Natural) są HYPOALERGICZNE.

 

Zawsze przed stosowaniem nowego produktu należy wykonać test na przedramieniu, tzw. „próbę uczuleniową” żeby wyeliminować ryzyko podrażnienia.

 

Nasze produkty są dostępne m.in. w: DoubleTree by Hilton Łódź, SPA Tkalnia Pabianice , Holmes Place Premium Hotel Marriott, Hilton Warszawa, Hotel No1 Gdańsk, Kandara Wrocław, SP 1306 Termy Maltańskie Poznań, Termy Uniejów Hotel Kasztel i wiele innych.

 

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl