O firmie

Informacje o firmie

BioOleo Cosmetics to najwyższej jakości oleje oraz wyselekcjonowane surowce naturalne sprowadzane z Afryki, Maroka i Hiszpanii. Jesteśmy firmą stworzoną z pasji i miłości do naturalnych produktów. Propagujemy ideę czerpania ze skarbów natury tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy markę dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą dawać swojemu ciału to, co najlepsze. Dzięki produktom BioOleo Cosmetics, które regenerują, odżywiają i detoksykują ciało, sprawiając że czujemy się młodsi, pełni sił do życia, bardziej zadbani i odprężeni, dajemy innym radość i pozytywne nastawienie. To z kolei pozwala tworzyć lepsze relacje zarówno z bliskimi jak i w życiu zawodowym. Aby pomóc w osiąganiu tego wspaniałego efektu, przekazujemy to, czym Natura od wieków nas wspomaga.

Nasze oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich niezwykłe właściwości. Dzięki czemu mają one niepowtarzalny aromat, konsystencję i działanie. Każdy olej wzbogacony jest o składniki aktywne, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji. Wszystkie produkty spełniają surowe normy mikrobiologiczne i dermatologiczne (baza CPNP). Kosmetyki zarejestrowane są również w farmaceutycznej Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia.

 Naszą misją jest również poszukiwanie coraz ciekawszych rozwiązań aplikacji, szczególnie dla delikatnej skóry twarzy.  Dlatego, jako pierwsi i jedyni w Polsce, oddaliśmy w Państwa ręce System ROLL-ON Triple i Single dla olejów. Inspiruje nas natura i nasi Klienci, dlatego nadal poszukujemy naturalnych składników, które przywracają młodość i nie posiadają żadnego aspektu chemicznego.

Wspólną cechą ludzi tworzących BioOleo Cosmetics jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zachęcamy również by Państwo tworzyli z nami markę, która tworzy nową przyszłość młodości prosto z natury.

 

 

 

 

 

 

 

BioOleo Cosmetics – by wyszukiwać z natury to, co najlepsze.

Gwarantując najwyższą jakość, przedstawiamy certyfikaty, które posiadają wszystkie nasze produkty:

  • EcoCert – surowce pochodzą z monitorowanych upraw biologicznych,
  • 100% Natural – produkty nie zawierają PEG’ów, konserwantów, barwników i sztucznych zapachów,
  • GMO Free – oleje wolne od składników modyfikowanych genetycznie,
  • Organic Certified – składniki organiczne są certyfikowane, uprawa takich roślin jest pod ścisłą kontrolą,
  • Not Tested On Animals – produkty nie były testowane na zwierzętach,
  • Wszystkie oleje i masła (z serii BioOleoNatural) są HYPOALERGICZNE.

Nasze produkty są dostępne m.in. w: DoubleTree by Hilton Łódź, Stacja Nowa Gdynia Zgierz, Holmes Place Premium Hotel Marriott Warszawa, GreenPort24.pl, Coen SPA&Wellness Łódź.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl