Projekty

W latach 2021-2022 firma BIOOLEO COSMETICS Marcin Olczyk realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich:

„Rozwój oferty handlowej i poszerzenie zakresu działalności firmy BioOleo Cosmetics na rynku krajowym i rynkach zagranicznych po wystąpieniu pandemii COVID-19”

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałania II.3.1 „Innowacje w MŚP”, Działania II.3 „Zwiększenie Konkurencyjności MŚP”, Osi priorytetowej II „Innowacyjna i Konkurencyjna Gospodarka” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu jest zdywersyfikowanie działalności i przychodów oraz wzrost konkurencyjności firmy, poprzez poszerzenie i rozwój możliwości konfekcyjnych, oraz przebudowę istniejącego sklepu internetowego.

W projekcie przewidziano zakup lub zlecenie:

1. Reaktora fazy olejowej

2. Etykieciarki automatycznej

3. Rozlewaczki półautomatycznej

4. Stworzenia nowej szaty graficznej strony i sklepu internetowego, obsługi mediów społecznościowych

Zakupiona dzięki realizacji projektu infrastruktura (maszyny i urządzenia), wykorzystywana będzie przez Wnioskodawcę do poszerzenia i urozmaicenia własnej oferty produktowej. Natomiast dzięki wprowadzeniu zmian na stronie i sklepie internetowym oraz przez podjęcie dodatkowych działań marketingowych możliwe będzie poszerzenie grona klientów Wnioskodawcy.

Dofinansowanie projektu z UE: 162 435,00 zł

Wersje językowe
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl